Ambasadorzy

Beata Mikołajczyk

Kajakarka, zdobywczyni brązowego medalu na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, srebrna medalistka olimpijska Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, brązowa medalistka Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Kamil Masztak

Żołnierz Wojska Polskiego, olimpijczyk z Pekinu i Londynu, rekordzista Polski w biegu 4 x 100m.

Sandra i Paweł Skowrońscy

Jak systematyczna praca by osiągnąć wymarzony sukces tak w chorobie by dać szanse i nadzieję, trzeba mieć świadomość i chęć by dać część siebie. Być tą wyjątkową częścią społeczeństwa, która chce pomagać. Dołącz do nas i daj szansę, zapisz się do Naszpikowanych. To nic nie kosztuje, a uszlachetnia Twoją duszę i Ciebie.

Jarosław Kazberuk

Rajdowiec, zwycięzca rajdów RMF Marocco Challenge 2010 i Rajdu Egiptu 2011.

Lesław Ćmikiewicz

Piłkarz, dwukrotny medalista olimpijski: złoty z Monachium (1972) i srebrny z Montrealu (1976). Uczestniczył w Mistrzostwach Świata w RFN w 1974, gdzie reprezentacja Polski prowadzona przez Kazimierza Górskiego zdobyła trzecie miejsce.

Wojciech Fortuna

Skoczek narciarski, mistrz olimpijski i mistrz świata z Sapporo, trzykrotny medalista mistrzostw Polski.

Edyta Dzieniszewska - Kierkla

Wspieram Fundację Naszpikowani bo jest to bardzo potrzebna inicjatywa. Cieszę się, że mogę być w gronie Naszpikowanych. Zachęcam wszystkich do wsparcia Fundacji - nie bójmy się pomagać, razem możemy zdziałać więcej!

Magdalena Krukowska

Wspieranie Naszpikowanych jest dla mnie bardzo istotne gdyż niedawno mój Tata potrzebował dużej pomocy (chorował na przewlekłą białaczkę limftyczną), przegrał walkę. Wspieram i pomagam, być może kiedyś też się znajdziemy w potrzebie.

Rafał Rosolski

Kajakarz, medalista Letniej Uniwersjady (2013) i mistrzostw Europy (2016), mistrz Polski.

Kamila Lićwinko

Lekkoatletka specjalizująca się w skoku wzwyż, halowa mistrzyni świata, mistrzyni Uniwersjady, olimpijka.

Rafał Grzyb

Piłkarz grający na pozycji pomocnika w Jagielloni Białystok. Kapitan Jagielloni Białystok.

Ewelina Emilia Kryńska

Lekkoatletka specjalizująca się w sprincie.

Kamil Kryński

Lekkoatleta specjalizujący się w sprincie. Medalista mistrzostw Polski seniorów w biegu na 200m. Drugi zawodnik superligi drużynowych mistrzostw Europy. Czwarty zawodnik mistrzostw świata w sztafecie 4 x 100 metrów. Wicemistrz Polski w biegu na 100 metrów. Złoty medalista halowych mistrzostw Polskie w biegu na 60 i 200 metrów. Olimpijczyk.

Kuba Tokarz

Mistrz Paraolimpijski w kajakarstwie Rio de Janeiro 2016.

Wojciech Nowicki

Polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich (Rio de Janeiro 2016)

Taras Romańczuk

Piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Jagiellonia Białystok.

Grzegorz Kossakowski

Absolwent Politechniki Białostockiej (specj. Inżynier żywności i Broker technologii) . Lekkoatletą, specjalizującym się w biegach sprinterskich (Medalista mistrzostw Polski seniorów - cztery złote medale wywalczone w biegu rozstawnym 4 × 100 metrów (Bielsko-Biała 2010, Bydgoszcz 2011, Bielsko-Biała 2012 i Toruń 2013), jeden medal srebrny (Szczecin 2014) oraz dwa medale brązowe w sztafecie 4 × 400 metrów (2012 i 2013). Aktualnie Reprezentant Polski w Bobslejach przygotowujący się do Igrzysk w Koreańskim PyeongChang 2018.

Maria Magdalena Andrejczyk

Odkrycie Olimpiady w Rio de Janeiro, oszczepniczka, rekordzistka Polski i rekordzistka Polski juniorek w rzucie oszczepem.

Joanna Fiodorow

Polska lekkoatletka specjalizująca się w rzucie młotem. Olimpijka z Londynu 2012, Rio de Janeiro 2016.