4 lata Naszpikowanych!

5-tego maja minęły 4 lata odkąd Naszpikowani działają pełnoprawnie, a od 5 lat staramy się pomagać, wspierać dzieci i dorosłych chorujących na nowotwory.

Niesiemy pomoc swoim Podopiecznym i im bliskim, reprezentujemy ich na zewnątrz wobec instytucji zobowiązanych do leczenia, opieki. Wspieramy finansowo, służymy informacją, radą. Staramy się wspierać i być z potrzebującymi duchowo.

Od początku Działalności zorganizowaliśmy wiele wydarzeń kulturowych, edukacyjnych, charytatywnych, które mogliście śledzić na naszych mediach społecznościowych.
W okresach przedświątecznych Podopiecznym i Pacjentom w szpitalach organizujemy Wigilię, przygotowujemy paczki, chcemy by chorzy nie czuli się osamotnieni w Święta.

Wspieramy także Oddział Onkologii Klinicznej i Hematologii Szpitala im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach, Oddział Hematologii w USK Białymstoku oraz dbamy o małych podopiecznych przebywających w UDSK im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku i w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy.

Z każdym miesiącem przybywa nam liczba osób potrzebujących naszej pomocy. Na ten moment wynosi ona 48 osób. Każda z nich potrzebuje pomocy. Niekiedy są to leczenia nierefundowane, gdzie koszt wynosi nas tysiące. Pomagamy jak możemy, ale niestety przez sytuację, która ma miejsce na świecie osoby chore na poważne choroby, które przyczyniają się do śmierci są przez to zagrożone i odepchnięte na bok. Smutny szary bok..

Dlatego, aby działać jeszcze dłużej i jeszcze sprawniej, potrzebujemy Waszej pomocy.
Każda złotówka jest na wagę złota!

https://www.siepomaga.pl/fundacjanaszpikowani

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć.