Dziękujemy Inicjatywie Łapy!

Cóż to był za dzień! II Łapski Festiwal Kolorów przeszedł już do historii. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie! Pragniemy skierować szczególne słowa podziękowania Inicjatywa Łapy za niezwykły wkład i zaangażowanie w organizację wydarzenia, podczas którego udało się zebrać 5 260,28 zł na rzecz naszych podopiecznych ‼️ Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością i dobrym sercem przyczynili się do tego wyniku!

Serdeczne podziękowania składamy również:

❤️ Wszystkim Wolontariuszom – jesteście prawdziwymi bohaterami. Wasza energiczna pomoc i gotowość do działania były inspirujące dla wszystkich wokół Was.
❤️ Utalentowanym piekarkom i piekarzom, którzy z miłością i pasją piekli wspaniałe ciasta na charytatywny kiermasz słodkości:
Sylwia Perkowska
Marlena Ciechanowska
Alicja Roszkowska
Michał Dadura
Alicja Łapszo
Monika Chodyniecka
Karolina Kosała
Radny Piotr Łapszo

Niezastąpione KGW „Uho-wianki”

❤️ Sponsorom, Panu Jakub Dobrzyński i Jacek Łapszo, którzy ufundowali wspaniale nagrody.
❤️ Nie możemy zapomnieć o Julii Haraburdzie, która przez cały czas trwania festiwalu robiła dzieciom piękne brokatowe tatuaże, a cały dochód przekazała do naszej puszki. Dziękujemy! ❤️‍
❤️ Łapki- Animatorki zabaw dla dzieci – składamy podziękowania za świetne animacje! Radości i uśmiechów dzieci nie było końca!
❤️ Sylwia Tokarska – Konferansjer i Maciek Tokarski dziękujemy za fantastyczne poprowadzenie całej kolorowej imprezy❗️Jesteśmy pod wrażeniem Waszej wspanialej energii, którą naładowaliście wszystkich uczestników festiwalu ❤️‍
❤️ Mieszkańcom Łap składamy ogromne podziękowania za czynny udział i świetną zabawę. Wasza obecność na festiwalu, wspólna praca i pomoc, sprawiły, że atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii. Wasze zaangażowanie nie tylko przyczyniło się do powodzenia imprezy, ale również pokazało, jak silne są nasze społeczne więzi.

❤️ Wszyscy razem stworzyliśmy niezapomnianą imprezę, która promowała wartości takie jak współpraca, solidarność i dobroczynność. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy liczyć na Waszą obecność i wsparcie.

❤️ Dziękujemy partnerom wydarzenia oraz patronom medialnym:

Fast Event, Łapki- Animatorki zabaw dla dzieci, KGW „Uho-wianki”, Lodo-Łapki, Podlaski Kąsek – wyroby garmażeryjne, TVP3 Białystok, Kurier Poranny – poranny.pl, Gazeta Współczesna, Polskie Radio Białystok, Nienormalny Białystok, Puls Łap

Do zobaczenia za rok! ❗️