II Łapski Festiwal Kolorów

Już po raz drugi szykuje się wspaniała, kolorowa zabawa w Łapach! W najbliższą niedzielę (9 lipca) razem z Inicjatywa Łapy zapraszamy na Targowisko Miejskie w Łapach, gdzie odbędzie się II Łapski Festiwal Kolorów – wydarzenie, które łączy w sobie dobrą zabawę i pomaganie. Całkowity dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.

Tego dnia czekać będzie na Was wiele atrakcji:

✔️ będzie można zasmakować domowych wypieków przygotowanych przez utalentowanych mieszkańców Łap i Koła Gospodyń Wiejskich KGW „Uho-wianki”
✔️ dzieci będą miały okazję bawić się w dmuchanym torze przeszkód, skakać na eurobungee i korzystać z animacji prowadzonych przez niezawodne Łapki- Animatorki zabaw dla dzieci Konkursy z nagrodami, zabawy taneczne, bańki mydlane, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, przeciąganie liny.
✔️ pyszne lody od Lodo-Łapki
✔️ specjalny kącik dla dorosłych, gdzie będzie można odpocząć i zrelaksować się w małym ogródku piwnym, delektując się wyśmienitym jedzeniem z grilla

To wszystko i o wiele więcej już 9 lipca na Targowisku Miejskim w Łapach! Imprezę poprowadzi Sylwia Tokarska – Konferansjer. Zapraszamy od godz. 14!