Oliwia walczy o normalność!

Oliwia to 17-letnia dziewczyna, która jak inne nastolatki w jej wieku ma swoje plany i marzenia. W 2013 roku zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną – leczenie było trudne, ale zakończyło się sukcesem. We wrześniu 2019 roku choroba powróciła.  Agresywne leczenie spowodowało u Oliwii martwicę jałową w obydwu stawach biodrowych. Konieczne jest wstawienie endoprotezy w obydwa stawy biodrowe. Oliwia jest już po pierwszej operacji, którą zniosła bohatersko – czeka ją kolejna.

„Mam ogromną prośbę do Was, ludzi o dobrym sercu o choćby drobną cegiełkę w pomoc powrotu Oliwii do normalności. Potrzebujemy w tym momencie rehabilitacji i to 3 razy w tygodniu, plus dojazdy do Łodzi na kontrole, które będą teraz bardzo częste. Z góry dziękuje za każdy gest.” – mama Oliwii.

Razem możemy pomóc Oliwii!
pomagam-popieram.pl/oliwia
zeskanuj kod QR
udostępnij


_________________________
Twoje wsparcie ratuje życie
i zdrowie naszych podopiecznych.
KRS: 0000615376
naszpikowani.pl/wplacam
Nr konta: 13 1140 2004 0000 3402 7618 9779
_________________________
Wspierają nas: Jagiellonia Białystok, Ombre Clothing, Toyota Auto Park Białystok, Województwo Podlaskie
_________________________
#białaczka #rehabilitacja #walka #martwica #martwicajałowa #fundacjanaszpikowani #mójkolorowyautentyzm #fundacja #naszpikowani #pomagamydzieciom #pomagamydorosłym #nowotworykrwi #białaczka #autyzm #zaburzenia #zespółaspergera #białystok #rogowo #choroszcz #podlaskie