Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dla nas i naszych dzieci z Ośrodka Mój kolorowy Autentyzm dzisiejszy dzień jest niezmiernie wyjątkowy. 2 kwietnia obchodzimy bowiem Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych i ich rodziny już w najbliższy wtorek (4 kwietnia) na godz. 16 do naszego Ośrodka w Rogowie, gdzie w ramach obchodów przygotowaliśmy niespodziankę!
Autyzm to jedno z najczęstszych zaburzeń rozwojowych. Według badań Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) autyzm występuje już u 1 na 36 dzieci! Głównym przesłaniem dzisiejszego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat zaburzenia, którego nie da się wyleczyć, z którym się jest do końca życia. To co można zrobić dla dzieci z autyzmem, to je zaakceptować i pomóc im np. poprzez terapię poprawić ich funkcjonowanie w codziennym, otaczającym je świecie.
Aktualnie w Ośrodku Mój kolorowy Autentyzm pod opieką różnych terapeutów znajduje się 120 dzieci z zaburzeniami rozwoju, a lista oczekujących każdego dnia powiększa się o nowe zgłoszenia. Pomoc świadczymy bezpłatnie, dlatego liczymy na Wasze wsparcie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na opłacenie terapeutów, ogrzewanie, energię elektryczną i niezbędne pomoce. Za każde okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!
_________________________
Twoje 1,5% podatku ratuje życie
i zdrowie naszych Podopiecznych ⤵
KRS: 0000615376
Przekaż nam darowiznę ⤵
naszpikowani.pl/wplacam
Nr konta: 13 1140 2004 0000 3402 7618 9779
_________________________