Sezon weselny w pełni!

Dzień Ślubu to wydarzenie bardzo ważne w życiu. tradycja darowania kwiatów Parze Młodej powoli przemija.

Kwiaty zastępowane są alkoholem, książkami, lotkiem oraz innymi przedmiotami. A może chcielibyście być oryginalniejsi?

Zachęcamy Was do przekazania datków na naszą Fundację, żebyśmy mogli sprawniej spierać naszych podopiecznych. W podarowaniu szczęścia nie trzeba tak wiele.

Macie znajomych, którzy się niedługo pobierają i nie wiedzą co zrobić z kwiatowym fantem? My mamy właśnie to rozwiązanie! Podziel się swoim szczęściem z potrzebującymi!

Do zaoferowania mamy spersonalizowane drewniane skrzynki do zbierania darowizny. Skrzynkę możecie postawić w dowolnym miejscu na swoich zaślubinach bądź weselu. Przy rozdawaniu zaproszeń, należy dopisać na zaproszeniach sformułowaną prośbę o darowizny na rzecz fundacji i jej Podopiecznych. Dzięki temu goście będą poinformowani o zbiórce. Warto przy okazji rozdawania zaproszeń szczerze powiedzieć, dlaczego zdecydowaliście się na taką formę pomocy. Jeśli zaproszenia zostały już rozdane, a dopiero teraz widzisz nasz apel.. nic się nie stało! Również możesz postawić skrzynkę na swoim weselu!

Na zbiórkę weselną dla Naszpikowanych do tej pory zdecydowało się już 5 osób, za co bardzo Wam dziękujemy. Warto brać z nich przykład!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na e-mail – kontakt@naszpikowani.pl